Zapomniane hasło blokady Android

Wrzesień 5, 2015  By Damian Pankau
16


W tym poradniku postaram się pokazać metody, które pozwalają skutecznie odblokować telefon z Androidem. Bardzo dobrze, że Twój telefon był zabezpieczony hasłem, hasłem obrazkowym lub odciskiem palca. Wielkie brawo dla Ciebie.

W przypadku kradzieży takiego telefonu mogłoby się okazać, że niepowołana osoba ma dostęp do Twoich osobistych danych. Dzisiejsze smartphone’y przechowują mnóstwo informacji o swoich właścicielach. Mają bazę e-mail, kontakty, zdjęcia i inne delikatne dane.

Przedstawione tutaj sposoby przydadzą się osobom, które znają swoje dane do konta Google.

Zapomniane hasło blokady Android ?

Sposoby były testowane na Sony Xperia M2 Aqua oraz Samsung Galaxy S6. Wszystko zostało przeprowadzone sprawnie i po kilku chwilach telefony były znowu do użytku. Nie musiały służyć jako ozdoby na półce.

Odblokowanie telefonu z wykorzystaniem ADM (Menedżer Urządzeń Android).

Krok 1. Na komputerze lub innym urządzeniu przenośnym przejdź pod ten adres.

Podziel się ze znajomymi

16 komentarzy

niestety po wybraniu okienka na Menedżer Urządzeń Android zablokuj telefon nie pojawiły się okienka dla utworzenia nowego hasła tylko wpisz wiadomość i podaj nr telefonu – telefon nadal ma blokadę 🙁


Dzień dobry. Zapomniałam hasła do telefonu Huawei P10 Lite. Korzystałam z tych rad, ale nie mogłam ustawić ŻADNEGO hasła. Co robić?


Witam. Korzystałem z możliwości odblkowania telefonu z ADM. Postępuje zgodnie z podanymi krokami. Zablkowałem telefon przez stronę google, ale nie mogłem ustawić żadnego hasła. jakieś rady?


    Witam. Wszystko jest wyjaśnione w poradniku. Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji zachęcam do kontaktu e-mail. Adres dostępny w zakładce kontakt.


Szczegółowe porady na e-mail 🙂


a co zrobić jeżeli nie pisze ta zablokuj tylko skonfiguruj blokadę i wymazywanie?


    Proszę spróbować opcji skonfiguruj blokadę. (kontakt e-mail)


Dzięki za wasz artykuł. Jesteście wielcy.


było by git gdyby nie to że mój za przeproszeniem posrany telefon nie ma opcji zapomniałem hasła 🙁


Nie wyświetla mi się mapa świata z tymi opcjami, gdzie ja szukać?


jak się zalogować na tą strąkę???


dzięki bardzo, pierwszy sposob nie dzialal ale drugi tak niestety wszystkie dane zostały wymazane ale musiałem to zrobić


O mein gott, dzięki wielkie xD już myślałem ze nie odblokuje nigdy telefonu ale dzięki tej stronce się udało ^^ Jeszcze raz dzięki 😀Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *