Home O blogu

O blogu

New2015logonapisniebieskoszare

O blogu | Tech-Online.pl – technologie w zasięgu myszki!

Blog założony w celach edukacyjnych stał się centrum wypowiedzi i ocen różnorodnych firm, czy usług technologicznych, teleinformatycznych, telekomunikacyjnych, czy internetowych.

Blog tworzony głównie w celu własnego samokształcenia. Wszystkim, którzy regularnie odwiedzają bloga, bądź są na nim pierwszy raz serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że zamykają zakładkę z uśmiechem na twarzy po rozwiązanym problemie.

Ubuntu liderem – wizja przyszłości

Postanowiłem także dzielić się własną wiedzą z zakresu informatyki w szczególności poradnikami Ubuntu, do którego mam ogromne nadzieje. Na dzień dzisiejszy wyłącznie w moich snach iści się wizja lidera Ubuntu w kategorii systemów operacyjnych, ale mam nadzieję, że kiedyś te sny zamienią się w rzeczywistość, piękniejszą rzeczywistość, w której rządzi licencja wolnego oprogramowania, a co za tym idzie, również wzajemnej pomocy społeczności Ubuntu.

Społeczność Ubuntu w Polsce

Społeczność, która każdego dnia udziela pomocy zarówno użytkownikom początkującym jak i tym bardziej zaawansowanym, dba o bezpieczeństwo użytkowników tego systemu, dba o wydajność systemu operacyjnego, estetyczny wygląd, który mam nadzieję w najbliższej przyszłości zbliży się do perfekcji i w następnej edycji będzie jeszcze bardziej zjawiskowy.

Dostarczanie informacji

Na blogu znajdziesz przede wszystkim poradniki do systemu Ubuntu. Poza tym dzielę się informacjami ze świata nowych technologii, systemów operacyjnych i bezpieczeństwa danych.

Przede wszystkim zależy mi na przekazywaniu rzetelnych, sprawdzonych informacji, a czasami wyrażania własnej opinii z innego punktu widzenia.

Jestem szczęśliwy, ponieważ mogę się z Wami dzielić swoją pasją, która gdzieś zaczęła kiełkować od drugiej klasy szkoły podstawowej, kiedy to złożyłem swój pierwszy komputer.

Reklamy

Reklamy, które pojawiają się na blogu są dostarczane przez firmę Google Inc. w programie AdSense.

Pojawiły się na blogu z dwóch powodów, dostarczanie informacji na najwyższym poziomie oraz zapewnienie maksymalnej wydajności witryny. Dzięki reklamodawcom jestem w stanie Wam to zapewnić.

Poza tym blog to miejsce, w którym i Ty możesz zareklamować swojego bloga, firmę, czy usługę. Wystarczy, że odwiedzisz zakładkę Kontakt -> Info Kontakt i napiszesz do mnie stosowną wiadomość z propozycją współpracy.

Komentarze

Zachęcam do komentowania. Zrezygnowałem z platformy Disqus, Google+, czy Facebook ze względu na możliwość udostępniania postów w tych serwisach za pomocą odpowiedniej ikonki pod każdym postem.

W komentarzach zależy mi na merytorycznej dyskusji, która przede wszystkim motywuje do działania. Dlatego komentarze są moderowane.

Zabronione jest podejmowanie w komentarzach działań sprzecznych z prawem, uznanych powszechnie za naganne moralnie, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc. Takie komentarze nie będą akceptowane, ani wyświetlane na łamach tego bloga.

Adresy e-mail

Podawane adresy e-mail w celu wyświetlenia komentarza nie są nigdzie wykorzystywane w celach marketingowych, nie są sprzedawane, nie jest z nich tworzona żadna baza e-maili.

Jeżeli podasz swój prawdziwy adres e-mail będę mógł odpowiedzieć na Twoje pytanie, czy rozwiązać problem osobiście.

Wyłącz AdBlock i inne blockery

Proszę o wyłączenie AdBlock, UBlock i innych programów blokujących reklamy na moim blogu. Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego to sprawdź punkt Reklamy.